Agestec Bilgisayar Ankara

Bilişim Hizmetleri olarak sunucu kurulumları servis ve bakımı , masaüstü veya notbook ( Leptop ) bilgisayar satış bakım onarım hizmetleri, Kurumsal kimlik uygulamaları, grafikerlik tasarım, data kurtarma da her türlü medya cihazı (harddisk,flashdisk,ssd disk,raid sunucu,kamera) veri kurtarma hizmetleri , web tasarım, network kurulum ve network güvenlik çözümlerine kadar uzanan geniş bir yelpaze de kullanılan malzemeler ve ürünler konusunda da sonsuz seçenek sunmaktayız.

Sunucu Kurulumu

Deneyim ve tecrübelerimizle sabit kalmayıp her geçen gün kendini yenileyen “BİLİŞİM” sektörüne yıllardır ayak uydurup, yenilikleri müşterilerimizle paylaşmaktayız. Sizde “ Agestec ” ile “önde olmanın yolu“nu tercih edebilirsiniz…

Bilgisayar Tamir  Teknik Servis

Agestec Bilişim Hizmetleri taşıdığı sorumlulukla çalışma prensibi dürüst, güvenilir, müşteri ile aynı derecede sorumluluk hissedip; tutarlı, doğru, istikrarlı ve sürekli geri bildirimlerle müşteri memnuniyetini maksimum seviyede tutan bir anlayışta iş yapmak üzerine kurulmuştur.

Agestec Bilişim Hizmetleri Masaüstü uygulamaları, web uygulamaları ( web Tasarım ), mobil uygulamalar, e-ticaret, barkodlama, içerik yönetimi ve stok yönetimi alanlarında hizmet veren genç ve dinamik bir şirketiz.

Cep Telefonu Teknik Servis

Agestec Bilişim Genç ve dinamik kadrosuyla hızla büyüyerek konusunda deneyimli ve uzman bir çalışma topluluğuna dönüşmüştür. Gençliğin verdiği dinamizmle hızla yükselerek sektörünce hedeflediği noktalara gelebilmek için çaba sarf etmekte olan ve kendini sürekli yenileyen bir firmadır.

agestec bilgisayar

agestec bilgisayar