Hizmetlerimiz

Farklı marka ve modellerde farklı firma aramak gerçekten zor olmalı. Tamda bu yüzden Ankara’da tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir merkez kurduk diyebiliriz. Bütün marka ve modellere hizmet verebilecek uzman kadroya ve donanıma sahibiz. Sizi günlerce bekletip üstelik getirdiğiniz bilgisayar hakkında hiç bir fikri olmadan başka yerlerde işlem yaptıran işletmelerden müşterilerimiz çok fazla mağdur olmakta. Öncelikle belirtmek isteriz ki tüm işlemlerimizi kendi merkezimizde yapılmakta olup, tamamen dışarıdan bağımsız kurumsal çözümler sunmaktayız.

TEKNİK SERVİS

Agestec Bilgisayar, Teknik Servisi olarak bilgisayarlarınızın, telefonlarınızın ve tabletlerinizin yazılımsal ve donanımsal arızalarında hep sizin yanınızda olmak için varız.

Müşteri Memnuniyeti

Servislerimizde öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimizi memnun etmek ve sorunlarınızı en uygun ve ekonomik yolla çözmektir.

Pic1b,  Agestec Bilgisayar| Apple Macbook Teknik Servis
Server Hizmetleri

Ankara Server Hizmetleri konusunda hizmet veren Agestec Bilgisayar sizlere en iyi kaliteyi sunmaktadır.

Garantili Teknik Servis

Bilgisayar Tamiri Konusunda Sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaktayız 90 gün garantili servis hizmeti

0312 362 10 05

Ankara’da Kurumsal Bilişim Çözümleri

Firmamızda uzmanlarımız sizlere yardımcı olmak için hazır. Satış sonrası çözümler. Bilgisayarlarınız İçin Hemen Bilgi Alın.

Hemen Ara

Ankara’da Kurumsal Çözümler

Farklı marka ve modellerde farklı firma aramak gerçekten zor olmalı. Tamda bu yüzden Ankara’da tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek bir merkez kurduk diyebiliriz. Bütün marka ve modellere hizmet verebilecek uzman kadroya ve donanıma sahibiz. Sizi günlerce bekletip üstelik getirdiğiniz bilgisayar hakkında hiç bir fikri olmadan başka yerlerde işlem yaptıran işletmelerden müşterilerimiz çok fazla mağdur olmakta. Öncelikle belirtmek isteriz ki tüm işlemlerimizi kendi merkezimizde yapılmakta olup, tamamen dışarıdan bağımsız kurumsal çözümler sunmaktayız.

Müşteri Memnuniyeti

Merkez olarak daima müşterilerimizin dönüşüne ve yorumlarına dikkat ediyoruz. Yüzlerce yoruma ve müşteri dönüşüne sahibiz. Bu konuda Ankara’da sahip olduğumuz Google yorumları ile yüzlerce müşteri referansına sahibiz. İşletmemizi tercih eden tüm müşterilerimizin memnuniyetle ayrılması en önemli konulardan birisidir.