Agestec Bilgisayar, Teknik Servisi olarak bilgisayarlarınızın yazılımsal ve donanımsal arızalarında hep sizin yanınızda olmak için varız. Bilgisayarlarınıza yerinde hizmet veriyor, gerekirse servisimize alıyoruz. Arızası hakkında bilgi vererek onayınız olursa tamir işlemini gerçekleştiriyoruz. Bilgisayar teknik servisi hizmetlerimiz arasında

 1. Ana kart tamiri,
 2. Ekran kartı tamiri,
 3. format atma,
 4. virüs temizleme,
 5. modem kurulumu,
 6. ağ kurulumu,
 7. monitör tamiri
 8. yazıcı tamiri
 9. hizmetlerimizden sadece bir kaçıdır.

  Uzman Ekibimiz ve teknisyenlerimiz sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

  Agestec Bilişim; hem masaüstü hemde dizüstü (notebook) satışı yapmaktadır. Masaüstü bilgisayarlarınız istediğiniz parçalara göre en iyi şekilde toplanmaktadır.  Firmalar üzerlerine kendi etiketlerini basarak marka adı altında satış yapmaktadır. Sizin bütçenize ve amacınıza en uygun parçaları bir araya getirerek amaçınıza uygun bilgisayarlar toplamaktayız.
  Sizlere satış öncesi ve sonrası bilgisayar ve çevre birimleri, yazıcı, sarf malzeme açısından destek vermek için en ekonomik koşullarda hizmetinizdeyiz. Mouse, klavye, yazıcı, web cam, UPS(güç kaynağı), ses sistemleri, kulaklık, kart okuyucu, CD, DVD, Flash Disk ve daha birçok ürün çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Hangi ürünü seçmeniz konusunda satış ekibimiz sizleri en uygun ürüne yönlendirecektir.

Destek 300x161, Agestec Bilgisayar Apple Macbook Teknik Servis 0312 3621005

Bilgisayar Banner 672x372 300x166, Agestec Bilgisayar Apple Macbook Teknik Servis 0312 3621005