Sanallaştırma, mevcut bulunan fiziksel donanımın sanal makineler yardımıyla çok daha verimli kullanılabilmesini sağlayan, çeşitli yazılım ve donanım bağımlılıklarını ortadan kaldıran, bu sayede de yeni ürün ve servis geliştirme maliyetlerinde büyük tasarruflar sağlayan bir yazılım çözümüdür.

Sanallaştırma çözümleri firmaların satın alıp kullandıkları ama kaynaklarının bir çoğunun aslında kullanılmadığı fiziksel cihazların daha verimli kullanılmasını sağlayan bir hizmettir. Sanallaştırma çözümlerinin yeni versiyonları ve güncel hali ile artık sistemlerin kurulması, kullanılması ve yönetimi çok rahat bir hal almıştır.

Sanal makine çözümleri incelendiğinde küçük, orta ve büyük her seviyeden şirket ve organizasyonun sanallaştırma ihtiyaçlarını en iyi karşılayabilecek çözümlerin başında gelen VMware, 1998 yılında ABD merkezli olarak kuruldu. İlk çözümlerini pazara 1999 yılında çıkaran VMware şu an pazarı yönlendiren birkaç kuruluştan birisidir. VMware topolojisinin hedeflediği yapı “sanal altyapı” (virtual infrastructure) olarak adlandırılır.

Sanallaştırma çözümleriyle hayata geçirdiği projelerde, hem maliyetlerde büyük tasarruf elde edilmesine hem de donanıma duyulan ihtiyacı azaltarak yer ve enerji kazancına yardımcı oluyor…

Sanallaştırma sunucu yönetiminizin ve sunucu kaynaklarınızın çok verimli bir şekilde kullanabilir bir duruma getirilmesi hizmetidir.

Sanallaştırma Çözümleri ile kurumlar için kritik hale gelmiş açık bir bilgi işlem platformuna sahip olmak, bir donanım markasına bağlı kalmamak, projelerde anlık kaynak ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılamak, merkezi bir yönetime sahip olmak gibi önemli konulara teknolojik çözümler üretiyoruz.

Sanallaştırma Çözümleri maliyetleri azaltmak, enerji tasarrufu sağlamakla kalmıyor aynı zamanda bilişim teknolojisine yapılan yatırımların firmaya, artan oranda bir katma değer yaratmasına da destek oluyor. Hızlı ve etkin bir şekilde fiziksel ve sanal ortamları yöneterek iş süreçlerini kolaylaştırırken firma içi kaynakların da daha verimli kullanılmasını sağlıyor.

Kurumsal Sanallastirma, Agestec Bilgisayar Apple Macbook Teknik Servis 0312 3621005

Sanallastirma Mersin, Agestec Bilgisayar Apple Macbook Teknik Servis 0312 3621005